Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Markalar

Şişme Erkek Manken

Tanıtım

Şişme Erkek Manken

Gerçek bir erkek vücut ölçülerinde elleri ve ayakları tam realistik şişme manken. Bu şişme erkek manken diğer aldığınız şişme erkeklerden çok daha kaliteli ve gerçekçidir.

Daha fazla detay ...

Tanıtım -27%

2 199,00 TL

yerine 3 000,00 TL

ERC1094

Durumu: Stokta Var

Gerçek bir erkek vücut ölçülerinde elleri ve ayakları tam realistik şişme manken.bu şişme erkek manken diğer aldığınız şişme erkeklerden çok daha kaliteli ve gerçekçidir.Erotik shop mağazalarında kadınların en çok tercih ettiği mankendir.

El ve ayakları realistik penisi titreşimli realistiktir. Ayrıca saçları normal bir erkek saçları gibidir.Şişirme pompası titreşim cihazı beraber bulunmaktadır. sitelerinden gördüğünüz tüm şişme erkek mankenlerden daha kaliteli ve daha gerçekçidir.

Bu şişme manken realistik penisi ile diğer şişme mankenlerden çok farklıdır.Ortalama 130 kg basınca dayanıklı bu şişme manken istediğiniz her pozisyonda kullanılabilir.

Bu gerçekçi şişme manken ile gerçekçi bir deneyim için gerçekçi özelliklerle tasarlanmıştır.

Temizleme Talimatı: Şişme mankenle işiniz bittikten sonra penisini ılık su ile temizleyebilirsiniz.Tavsiye şişme manken kulanırken prezervatif ve kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Saklama Talimatı: Şişime erekek mankende bulunan hava boşaltama düğmesini açarak havasını başaltınız.Havası boşaltıldıktan sonra dikatlice katlayarak kutusuna yerleştiriniz.

Bakım Talimatı: Şişme erkek mankeninizi keskin masa yada başka yerlere çarpmaması için dikkat ediniz.her hangi bir delinmede kutu içerisinde bulunan şişme manken tamir kiti ile şişme mankeninizi kolayca tamir edebilirsiniz.

Şişirme Talimatı: Şişme manken kutusunda bulunan şişirme pompası ile şişme mankeninizi şişiriniz.

Not: Kesinlikle elektrikli kompresör vb. bir alet kullanmayınız.

Tavsiye: Bu ürünle birlikte Su bazlı kayganlaştırıcı jel kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kayganlaştırıcılar için tıklayın.

9 aynı kategorideki diğer ürünler: