Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

İncelediğiniz Ürünler

Süper Otomatik Seks Makinası

Süper Otomatik Seks Makinası

220V priz ile çalışan, şiddeti ayarlanabilen, çok güçlü itiş kuvvetine sahip, 4 vantuzu sayesinde düz zeminlere sabitlenebilen, farklı pozisyonlar için şekli ayarlanabilir, istenildiğinde elde kullanılabilen seks makinesidir. 

Daha fazla detay ...

1 699,00 TL

ERC1096

Durumu: Stokta Var

Bu seks makinenin pompalama ve itme işlevi sayesinde, kadınların veya erkeklerin hassas kısımlarında kullanın, İçsel Salgıyı Düzenleyebilir, cinsel yaşamınızın kalitesini artırabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu seks makinasını Basitçe standart bir prize takın ve zevkin doruklarına çıkmaya hazır olun.

Elle kontrol edebileceğiniz gibi makine otomatik olarak yavaşlayabilir veya durabilir. Yağlamanın, yapay penis kullanırken kullanılması önerilmektedir.

Bu sek makinası hassas işçilik ve detaylara son derece dikkat edilerek tasarlanmıştır. Makina ile birlikte 20 cm uzunluğunda 3,6 cm kalınlığında  yapay penis bulunmaktadır.

Boyutlar: makine toplam uzunluğu 36cm genişlik 13 cm ayarlanabilir alan: açısı 85 cm

Ağırlık: makine 2.6 kg, güç kaynağı ve yapay penis de dahil olmak üzere paketten sonra 3 kg

Giriş: AC 220V ve 120V (Not: Lütfen fişi satın almadan önce ülkenizde kullanabildiğinizden emin olun veya herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin)

30 aynı kategorideki diğer ürünler:

Sex Automatic Machine Gun Toy