Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Markalar

Matrix Çok Açılı Seks Makinesi

Matrix Çok Açılı Seks Makinesi

Matrix sex makinası her türlü açıda ayarlanabilir ve bu LoveBotz seks makinesinin mükemmel derecede çok yönlü zevk potansiyelini daha da arttıran bir dizi aksesuar içerir.

Daha fazla detay ...

5 936,31 TL

ERC851

Durumu: Stokta Var

Matrix sex makinası her türlü açıda ayarlanabilir ve bu LoveBotz seks makinesinin mükemmel derecede çok yönlü zevk potansiyelini daha da arttıran bir dizi aksesuar içerir.Matrix, hiç bitmeyen dayanıklılık, tamamen kişiselleştirilmiş konumlandırma ve yoğun değişken basma hareketi sunar.

Dakikada inanılmaz, özelleştirilebilir olası vuruşların sayısı (250'ye kadar) ile bu benzersiz aracın mutlak bir enerji merkezi olduğunu söylemek yeterli.

Çok sağlam ısı ile işlenmiş çelik çerçeve sağa açılı penetrasyon kolu ile konumlandıktan sonra, istenilen ataşmanı kaydırın, çok hızlı kumandayı kaldırın ve oturun, bırakın ya da geriye yatın; Matrix gerisini alır.

İnme uzunluğu ve hızı bireysel arzuları uyacak şekilde tamamen ayarlanabilir - vuruş uzunluğu 0-7 "(0-18 cm) arasında değişir, birlikte verilen uzatma çubuğu toplam 15 inç (38 cm) bir sekiz inç daha ekler.

Matrix'e bir kez bağlanan silikonlu uzaktan kumandayla 50RPM'den (saniyede yaklaşık 1 itme) 250RPM'ye (saniyede yaklaşık 4 itme) özelleştirilebilen itme hızı.

Matrisin kelimenin tam anlamıyla her yönü en hassas özelliklere bile uyacak şekilde ayarlanabilir - yükseklik, açı, darbe hızı ve nüfuz derinliği tümüyle değiştirilebilir.Penetrasyon derinliği / çıkışı maksimum 4 feet (1,2M) uzunluğa ve 3 (.9M) yüksekliğe sahiptir.

Matrix, 30 inç uzunluğunda, 20 inç genişlikte, 6 inç yüksekliğe kadar katlanır. Ayrıntılı talimatlar dahil edilmiştir. 

21 aynı kategorideki diğer ürünler: