Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

İncelediğiniz Ürünler

Triple Play Pleasure Pump Pro

Triple Play Pleasure Pump Pro

Adam's eve serisinin en yeni ve en çok satan penis pompasıdır.Kaliteli şefaf şeklindeki 22 cm uzunluğunda silindiri ile her kesin kullanabileceği bir pompadır.

Daha fazla detay ...

538,80 TL

ERC76

Durumu: Stokta Var

Adam's Promax Pump Adam's eve serisinin en yeni ve en çok satan penis pompasıdır.Kaliteli şefaf şeklindeki 22 cm uzunluğunda silindiri ile her kesin kullanabileceği bir pompadır. Ayrıca çok işinize yarayacak 3farklı pompa giriş aparatıda bulunmaktadır.

Kullanımı: 

Öncelikle penis pompasına penisinizi sıkı bir şekilde yerleştiriniz.daha sonra penis pompasındaki vakuma sürekli basıp bırakınız bu işlemi penisiniz penis pompası haznesinde iyice gerilene kadar devam ediniz daha sonra pompada bulunan basın düğmesine basarak havayı boşaltınız.

Bu işlemi yaklaşık ortalam günde 20 dk uygulayınız tavsiye edilir.Ürün kullanım hakkında detaylı bilgiyi bizi arayark alabilirsiniz.Ayrıca penis pompa kullanım kılavuzu kutu içerisnde bulunmaktadır.

Not: Penis pompası ile birlikte subazlı medikal kayganlaştırıcı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Subazlı kayganlaştırıcılar için tıklayınız.

30 aynı kategorideki diğer ürünler: