Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

İncelediğiniz Ürünler

Çift Motorlu Titreşimli Penis halkası

Çift Motorlu Titreşimli Penis halkası

Aynı anda 2 motorla çalışan bu titreşimli penis halkası ereksiyonu destekleyen esnek halkası ve ekstra testis aparatı vasıtasıyla erkekleri daha güçlü,sert tutmaya yardımcı olur.

Daha fazla detay ...

149,00 TL

ERC549

Durumu: Stokta Var

Aynı anda 2 motorla çalışan bu titreşimli penis halkası ereksiyonu destekleyen esnek halkası ve ekstra testis aparatı vasıtasıyla erkekleri daha güçlü,sert tutmaya yardımcı olur.Yumuşak dokuya sahip tırtıklı kısmı ve güçlü titreşimleri sayesinde klitorisi uyararak kadınların cinsel ilişkiden maksimum zevk almalarını sağlayabilir ve orgazma ulaşma sürelerini hızlandırabilir. Her boyuttaki cinsel organa uyumludur. Yüksek kaliteli TPR'den imal edilmiştir. Phtalate & Latex içermez.
 
Kullanım : Double Ring'i , ereksiyon halindeki penisin dibine ve testislere, titreşim motoru yukarıda kalacak şekilde, yani klitoris ile temas edecek şekilde takın ve yan tarafındaki açma kapama düğmesini kullanarak titreşim motorunu aktif hale getirin.
Double Ring iki adet düğme pil ile çalışır ve yeniden kullanılabilir. İlk kullanımda 30 dakika üzerinde pil ömrüne sahiptir. Daha kısa süreli kullanımda titreşim motorunu kapatın ve yeniden kullanmak istediğinizde aktif hale getirin. Piller ürüne dahildir ve değiştirilebilir.
 
Uyarı : Lütfen her bir kullanımda 30 dakikanın üzerinde kullanmayın.
 
Temizleme : Kullandıktan sonra ılık temiz su ve sabun ile yıkayın ve kapalı şekilde muhafaza edin. Titreşim motorunu sadece ıslak mendil ile temizleyin.

30 aynı kategorideki diğer ürünler:

Fantasy C-Ringz Silicone Double Delight