Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

İncelediğiniz Ürünler

Titreşimli Penis Yüzüğü

Titreşimli Penis Yüzüğü

Bu titreşimli penis yüzüğü ereksiyonu destekleyen esnek halkası vasıtasıyla erkekleri daha güçlü,sert tutmaya ve orgazma ulaşma sürelerini uzatmaya yardımcı olabilir. 

Daha fazla detay ...

29,00 TL

ERC541

Durumu: Stokta Var

Ereksiyonu destekleyen esnek halkası vasıtasıyla erkekleri daha güçlü,sert tutmaya ve orgazma ulaşma sürelerini uzatmaya yardımcı olabilir. Güçlü titreşim özelliği ve yumuşak dokuya sahip tırtıklı kısmı ile kadın uyarımını maksimize ederek doyuma giden süreyi kısaltmaya yardımcı olabilir ve çiftlerin cinsel ilişkiden aldıkları zevki arttırırmaya yardımcı olur.
Su geçirmez özelliği sayesinde banyoda ve duşta'da kullanılabilir. Süper esnek ve yumuşak dokulu halkası her boyuttaki cinsel organa uyumludur. Yüksek kaliteli TPR'den imal edilmiştir. Phtalate & Latex içermez.
 
Kullanım : Ereksiyon halindeki penise, titreşim motoru yukarıda kalacak şekilde takın ve yan tarafındaki açma kapama düğmesini kullanarak titreşim motorunu aktif hale getirin.Medikal kayganlaştırıcı jel ile beraber ya da tek olarak kullanılabilir. Bu titreşimli penis halkası iki adet saat pil ile çalışır ve yeniden kullanılabilir. İlk kullanımda 30 dakika üzerinde pil ömrüne sahiptir. Daha kısa süreli kullanımda titreşim motorunu kapatın ve yeniden kullanmak istediğinizde aktif hale getirin. Piller ürüne dahildir ve değiştirilebilir. 
 
Uyarı : Lütfen her bir kullanımda 30 dakikanın üzerinde kullanmayın.
 
Temizleme : Kullandıktan sonra ılık temiz su ve sabun ile yıkayın ve kapalı şekilde muhafaza edin.

30 aynı kategorideki diğer ürünler:

Vibrating Love Ring

Penis Halkasi