Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Markalar

Fantazi Yatak Odası Bondage Takımı

Fantazi Yatak Odası Bondage Takımı

En derin, en karanlık fantezileriniz yatak odası Bondage Kit'in yardımıyla kolayca hayata geçiyor. Yeni başlayanlar için en seçkin uzmanlara yönelik bu harika set.

Daha fazla detay ...

213,22 TL

ERC1037

Durumu: Stokta Var

En derin, en karanlık fantezileriniz yatak odası Bondage Kit'in yardımıyla kolayca hayata geçiyor. Yeni başlayanlar için en seçkin uzmanlara yönelik bu harika set, yatak odasını kendi kişisel isteğinize dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Kontrolleri paylaşarak ya da her şeyi kendiniz için saklayın, ayak bilekleri ve bilekler için yumuşak, ayarlanabilir manşetler ve sevgilinizi istediğiniz yerde saklayabilmenizi sağlayan 4 bedpost uzantısı. Klasik bir kedi o dokuz kuyruk tarzı kırbaç dahil, cilt üzerinde titizlikle sürüklenebilir veya biraz (ya da çok) sokması için sıkıca titredi. İşleri daha da ileriye taşımak için, yumuşak bir saten maske de dahil edildi. Böylece cinsel maceralarınıza bazı duyusal yoksunluklar eklemenize izin verir, diğer duyuları yükseltirken, ışığı engeller ve bir sonraki hareketinizi beklersiniz. 

30 aynı kategorideki diğer ürünler: