bahçeşehir sex shop

Bahçeşehir sex shop satış mağazamız yaklaşık 10 yıldan beri hem internet ortamında hemde sex shop mağazası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Erotik shop mağazamızda özelikle Avrupa'nın en büyük seks shop mağazalarında satılan sex oyuncaklarını satmaktadır.

Firmamız diğer sıradan sex shop sitelerinde satılan çin malı veya kore malı gibi kalitesiz ve insan sağlığını tehdit eden ürünlerin satışını yapmamaktadır.Zaten diğer sıradan firmalardan farkımız bu dur.Erotik shop mağazamızada Avrupanın en büyük erotik üreticilerin markalrının ürünleri bulunmaktadır.

Pipedrem, Doc Johnson, NS Novelties, Seven Creations, California Exotic Novelties, Fetish Fantasy, Pipedream Extreme, Rocks-Off, Durex, Fleshlight ve daha isimini sayamadığımız bir çok marka.


Erotik shop sitemizden istediğiniz ürünü yada ürünleri internet sitemizden sipariş ederek 1 saat içinde elinizde olmasını sağlamaya çalışıyoruz.Bunun için özel motorlu kurye hizmetimiz bulunmaktadır.Ayrıca özelikle sex shop mağazamıza gelerek alışveriş yapmak istiyorsanızda mağazamıza gelerekte alış veriş yapabilirsiniz.

Kurye yada kargo ile gönderdiğimiz tüm siparişleriniz kapalı paket şeklinde gizli kargo şeklinde size göndermekteyiz.Ödemenizide ister internet sitemizden online olarak kredi kartı ile yapabilir,Yada kapıda nakit,kapıda kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.