erotik shop

Erotik shop mağazamız yaklaşık 10 yıldan beri istanbul avcılar ilçesinde hizmet vermektedir.Erotik shop satış sitemizde bulunan tüm ürünlerin hepsini erotic shop satış mağazamızdanda satmaktayız.

Firmamız özelikle dünyanın en iyi kaliteli sex oyuncaklarını sizlerin beğenisine sunmak için uğraşmaktadır.Bu konuda özelikle en çok bilinen ve güvenilir markaları seçmekteyiz.Başlıca çalıştığımız markalr arasında;Doc Johnson, Fetish Fantasy, Fleshlight,Pipedream, NS Novelties,Hot, Adonis,Ovo, Seven Creations, Rocks-Off gibi bir çok marka bulunmaktadır.

Erotik shop mağazamızdan alışveriş yapmak için ister bizzat sex shop mağazamıza gelerek alışveriş yapabilir,yada seks shop sitemizdende sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz kapalı paket şeklinde gizliliğe dikkat edilerek kapıda nakit ödeme yada kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile gönderilmektedir.Bu ödeme seçenekleri dışında sitemizden online olarak tüm kredi kartlarına 9 aya kadar taksitli alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır.

Verdiğiniz siparişler akşam saat 5' kadar olan siparişler aynı gün kargo çıkışı yapılarak size gönderilmektedir.Ayrıca istabul içi olan siparişlerinizde aynıgün içinde ortalam 2 saat içinde teslimatı yapılmaktadır.