Hakkımızda

www.eros.web.tr

Firmamız yaklaşık bu sektörde 15 yıldan beri hizmet vermektedir. eros.web.tr olarak Türkiye ve Avrupa'daki sex shop mağazalarında en çok beğenilen erotik ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Özelikle Türkiye deki sex shop sitelerinde ve sex shop mağazalarıada bulamayacağınız kaliteli ve orjinal sex oyuncakların daha çok satmaktayız.Satışını yaptığımız tüm ürünler orjinal ve Amerikan malı ürünlerdir.Diğer seks shop sitelerinde gördüğünüz sıradan kalitesiz özelikle çin malı oyuncakları satmıyoruz.

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcuttur.Bundan dolayı sipariş veririken stokta varmı,yokmu gibi şeyler düşünmenize gerek yoktur.

Erotik shop mağazamızda yaklaşık 1000 civarında ürün çeşidi bulunmaktadır.Bu nedenle Türkiyenin en büyük erotik shop mağazasına sahibiz.Mağazamız toplam yaklaşık 170 m² bir alana sahiptir.Eğer mağazamıza gelebiliyorsanız gelip burdanda alışveriş yapabilirsiniz.Yada İnternet sitemiz üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri: Sitemizde 3 farklı şekilde ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

  1. Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Bu durumda kargonuzu getiren kargo görevlisine ödemeyi nakit yada kredi kartı ile yaparak paketinizi teslim alabilirsiniz.
  2. Sitemizden online güvenli bir şeklide taksitli yada tek çekim şeklinde tüm kredi kartlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.Üstelik tüm kredi kartlarına 9 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır.Kredi kart eksrenizde firma ismi olarak Medikal Ürünler olarak gözükmektedir.
  3. Banka havalesi yada EFT yaparak sipariş verebilirsiniz.

Not: Motorlu kurye seçeneklerinde kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmamaktadır.Bunun yerine nakit yada kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz

Teslimat: Sitemizden sipariş verdiğiniz ürünler Türkiye geneline ortalama 1-2 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.İstanbul içine ise her gün gün içinde motorlu kuryemiz hizmet vermektedir.İstanbul içine teslimat 1 ile 2 saat içerisinde yapılmaktadır.

Gizlilik: Sipariş verdiğiniz ürünler kapalı peket şeklinde size gönderilmektedir.Paket üzerinde erotik shop yada firma ismi logosu asla bulunmaz.gelen ürünler hediye paketi şeklinde sizlere gönderilmektedir.

Mağazamızı görmek için tıklayın.