alanya sex shop

Antalya alanya sex shop mağazamız yaklaşık 10 yıldan beri aynı adreste hizmet vermektedir.Alanya erotik shop mağazamızda avrupanın önde gelen erotik ürün üreticilerinin en çok beğenilen ürünlerin sizilerin beğeneisine sunmaktadır.Özelikle başta Almanya,Holanda,Amerika gibi ülkelerinin sex shop mağazalarında en çok tercih edilen seks oyuncaklarını sizin için seçip Türkiye'ye getirmekteyiz.

Alanya erotik shop mağazamız hem mekan hemde ürün çeşidi bakımından Türkiye'nin en büyük sex shop mağazalarından bir tanesidir.Bu nedenle aklınıza gelen her türlü seks oyuncaklarını rahatlıkla mağazamızda bulabilirsiniz.
Erotik shop sitemizde gördüğünüz tüm ürünlerin hepsi mağazamızda bulunmaktadır.

Web sitemizde gördüğünüz ürünleri online olarak sipariş verebilirsiniz.Siparişleriniz Ortalama 1 gün sonra kapıda nakit ödemeli yada internet sitemizden kredi kartı ile ödemesini yaparak satın alabilirsiniz.(Tüm kredi kartalarına 6 aya taksit imkanı bulunmaktadır.)

Siparişleriniz kapalı paket ve içeriği belli olmayacak şekilde kargolanır. Nereden ne geldiği kesinlikle anlaşılmaz. Gönderici adı olarak sex shop ve benzeri şeyler yazmaz. Reklam ve logo bulunmaz.Tüm müşterilerimizin gizlilik konusundaki hassasiyetini bildiğimiz için bizde bu konuda aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Paketlemede gösterdiğimiz dikkat sizin tekrar sipariş verme nedeniniz olacaktır.

Not: Firmamız hakında yada ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0533 164 44 22