18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN BU SİTEYE GİRMESİ YASAKTIR.

Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır

18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız.

Yaşınızı kontrol edin.

adana sex shop

Ankara sex shop mağazamız yaklaşık 10 yıldan beri aynı adreste hizmet vermektedir.ankara erotik shop mağazamızda avrupanın önde gelen erotik ürün üreticilerinin en çok beğenilen ürünlerin sizilerin beğeneisine sunmaktadır.Özelikle başta Almanya,Holanda,Amerika gibi ülkelerinin sex shop mağazalarında en çok tercih edilen seks oyuncaklarını sizin için seçip Türkiye'ye getirmekteyiz.

Ankara erotik shop mağazamız hem mekan hemde ürün çeşidi bakımından Türkiye'nin en büyük sex shop mağazalarından bir tanesidir.Bu nedenle aklınıza gelen her türlü seks oyuncaklarını rahatlıkla mağazamızda bulabilirsiniz.
Erotik shop sitemizde gördüğünüz tüm ürünlerin hepsi mağazamızda bulunmaktadır.

Web sitemizde gördüğünüz ürünleri online olarak sipariş verebilirsiniz.Siparişleriniz Ortalama 1 gün sonra kapıda nakit ödemeli yada internet sitemizden kredi kartı ile ödemesini yaparak satın alabilirsiniz.(Tüm kredi kartalarına 6 aya taksit imkanı bulunmaktadır.)

Siparişleriniz kapalı paket ve içeriği belli olmayacak şekilde kargolanır. Nereden ne geldiği kesinlikle anlaşılmaz. Gönderici adı olarak sex shop ve benzeri şeyler yazmaz. Reklam ve logo bulunmaz.Tüm müşterilerimizin gizlilik konusundaki hassasiyetini bildiğimiz için bizde bu konuda aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Paketlemede gösterdiğimiz dikkat sizin tekrar sipariş verme nedeniniz olacaktır.

Not: Firmamız hakında yada ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0533 164 44 22