18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN BU SİTEYE GİRMESİ YASAKTIR.

Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır

18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız.

Yaşınızı kontrol edin.

Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Markalar

Rocks Off Titreşimli Prostat Masaj Aleti

Rocks Off Titreşimli Prostat Masaj Aleti

Rocks Off serisinden avrupada erkeklerin en çok tercih ettiği titreşimli anal prostat masaj aleti.

Daha fazla detay ...

592,56 TL

ERC468

Durumu: Stokta Var

Rocks Off serisinden avrupada erkeklerin en çok tercih ettiği titreşimli anal prostat masaj aleti.İnternet sitelerinde gördüğünüz sıradan kalitesiz çin malı prostat aletlerinden değildir.Orjinal kaliteli bir prostat masaj aleti olduğu için avrupada erkeklerin en çok tercih ettikleri prostat masaj aletidir.

Prostat masajı, sağlık açısından yararları olduğu için prostat bezine hafifçe dokunularak yapılan bir masajdır. Bu uygulama cinsel işlevin yerine getirilmesinde ve prostatı ilgilendiren bazı sağlık sorunlarında yararlı olabilir.

Bu tıbbi ortamda yapılacak ön sevişme ya da tekil etkinlik şeklinde uygulanabilir. Masaj için özel bir prostat masaj aleti anüse 10-12 cm olarak yerleştirilir.

Prostat masajının faydaları nelerdir?

Kişinin cinsel yaşamında olumlu etkileri olabilir, ereksiyonlar daha uzun süre devam edebilir, orgazmların daha zevk verici hale getirilmesi sağlanabilir ve cinsel kuvvet arttırılabilir.

17 aynı kategorideki diğer ürünler:

Rocks Off Prostat Masaj Aleti